O Interiéry-LK

Pár vět o vzniku

V roce 2011  jsem dostudoval a řekl jsem si, že se chci učit dál novým věcem a zdokonalovat se. Šlo to takhle 6 let. Dále má cesta vedla k otevření živnostenského oprávnění v oboru-Truhlář. Začal jsem se učit německý jazyk a pracovat po celém Německu jako montér nábytku.

No a teď jsme tu zpátky pro vás.

Tak tedy proč zvolit právě nás?

Vybavíme vám celý dům nebo byt, zhotovíme vám jakýkoli kousek nábytku a na míru. Vyrábíme, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, stoly - zkrátka cokoli.

Specializujeme se na atypický nábytek, pro každý prostor dokážeme najít řešení. Spolupracujeme také s restauracemi, hotely a vyrábíme nábytek pro kanceláře. 

                                                             

Kvalita a design.

Od nápadu až k montáži.

Nabízíme vše, aby se váš sen splnil

Za kvalitu ručím svým jménem.Kompletní řešení interiéru vašeho domova

Plánujeme a realizujeme řešení pro individuální život. Plány které jsou šité na míru vašim potřebám.

Díky našim mnohaletým zkušenostem můžeme spolehlivě realizovat vaše nápady a doprovázet vás s naším know-how.

Exkluzivní kuchyně také vyžadují vynikající instalaci. Těšíme se na vaše dotazy.

Krion

Nově pro vás děláme i pracovní desky z krionu.

A co že je to za materiál? 

Jedná se o materiál teplý na dotek a podobný přírodnímu kameni. Ze dvou třetin je vyroben z přírodních minerálů (ATH - Alumina Trihydrate) a z nízkého procenta vysoce odolných pryskyřic. Tato kompozice dává umělému kameni KRION řadu exkluzivních vlastností: je beze spár, je antibakteriální, je odolný proti opotřebení a snadno se opravuje. Zároveň vyžaduje pouze minimální údržbu a snadno se čistí.

Zpracovává se podobně jako dřevo, což umožňuje jednoduché řezání desek, spojování a tvarování za tepla za účelem vytvoření zakřivených úseků a dokonce i při výrobě, což umožňuje vytvářet různé konstrukce a projekty, které s jinými materiály nejsou možné.

Umělý kámen KRION nabízí širokou škálu barev, včetně bílé barvy, která vyniká svou čistotou a neutralitou ve srovnání s jinými podobnými materiály.


Kování Blum

Kvalita s doživotní zárukou! Od pantu přes šuplíky až po výklopné systémy.