O Interiéry-LK

Pár vět o vzniku

Je za námi již 20 let zkušeností s tvorbou nábytku do celého interiéru ať už vybavení komerčních prostorů,domů a bytů: kuchyně, koupelnový nábytek, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, pracovny, vestavné skříně.

Dokážeme navrhnout a vyrobit nábytek i pro zcela atypický prostor.

Naší filozofií  je vnímat pocit z místa, kde žijete od sebemenších detailů k harmonickému celku. Vždyť ve svém obydlí trávíte ty nejlepší chvíle života.

S výběrem správného typu materiálu nebo vhodným řešením přímo pro vás, Vám velmi rádi poradí náš tým. Ten je tvořen jen opravdovými odborníky v oblastech interiérů a nábytku na míru. Neváhejte tedy a s důvěrou se na nás obraťte.

Tak tedy proč zvolit právě nás?

  • Záruka 4 roky na nábytek.
  • Záruka 4 roky na spotřebiče.
  • Doživotní záruka na kování značky Blum.
  • Pozáruční servis.
  • Konzultace v libovolný čas u vás.
  • Kuchyně promyšlené do posledního detailu.


Vybavíme vám celý dům nebo byt, zhotovíme vám jakýkoli kousek nábytku a na míru. Vyrábíme, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, stoly - zkrátka cokoli.

Specializujeme se na atypický nábytek, pro každý prostor dokážeme najít řešení. 

                                                             

Kvalita a design.

Obecně platí pravidlo, že na velké plochy volíme spíše barvy neutrální a na menší ty výrazné. Mějte také na paměti, že výrazné odstíny se můžou rychle okoukat a začít působit rušivě, proto je aplikujte zejména na doplňky, které můžete snadno vyměnit.


Kompletní řešení interiéru vašeho domova

Plánujeme a realizujeme řešení pro individuální život. Plány které jsou šité na míru vašim potřebám.

Díky našim mnohaletým zkušenostem můžeme spolehlivě realizovat vaše nápady a doprovázet vás s naším know-how.

Exkluzivní kuchyně také vyžadují vynikající instalaci. Těšíme se na vaše dotazy.

Krion

Nově pro vás děláme i pracovní desky z krionu.

A co že je to za materiál? 

Jedná se o materiál teplý na dotek a podobný přírodnímu kameni. Ze dvou třetin je vyroben z přírodních minerálů (ATH - Alumina Trihydrate) a z nízkého procenta vysoce odolných pryskyřic. Tato kompozice dává umělému kameni KRION řadu exkluzivních vlastností: je beze spár, je antibakteriální, je odolný proti opotřebení a snadno se opravuje. Zároveň vyžaduje pouze minimální údržbu a snadno se čistí.

Zpracovává se podobně jako dřevo, což umožňuje jednoduché řezání desek, spojování a tvarování za tepla za účelem vytvoření zakřivených úseků a dokonce i při výrobě, což umožňuje vytvářet různé konstrukce a projekty, které s jinými materiály nejsou možné.

Umělý kámen KRION nabízí širokou škálu barev, včetně bílé barvy, která vyniká svou čistotou a neutralitou ve srovnání s jinými podobnými materiály.


Kování Blum

Kvalita s doživotní zárukou! Od pantu přes šuplíky až po výklopné systémy. Zde platí doživotní záruka na veškeré kování značky Blum.